FitFitness programma

Sniedzam atbalstu
Pirmo četru nedēļu laikā reizi nedēļā profesionāla trenere sniegs individuālu atbalstu un izvērtēs, kā veicies ar izvēlētā mērķa sasniegšanu. Protams, regulāras tikšanās ar treneri būs arī turpmāk, lai nenovirzītos no plāna un kopīgi izvērtētu sasniegto.

Dodam padomus
Mūsu komanda atradīs piemērotāko risinājumu tieši jums un kopā ar jums izstrādāsim optimālāko plānu jūsu izvirzītā mērķa sasniegšanai.

Garantējam rezultātu*
Lai kāds arī būtu izvēlētais mērķis, FitFitness palīdzēs sasniegt pamanāmu rezultātu jau 30 dienu laikā – garantējam!

Ar ko mēs atšķiramies?
Uzsākt vingrot jau pats par sevi ir izaicinājums. Ir jāapgūst tik daudz jauna! Ja esat trenējusies arī agrāk, tad noteikti zināt, cik svarīgi ir profesionāli padomi tieši sākuma posmā. Tie palīdz gūt labus rezultātus, neiedzīvojoties traumās. Lai kāds būtu jūsu sagatavotības līmenis, jūs nevēlaties lieki izmest naudu. Jūs vēlaties sasniegt mērķi un mēs to garantējam.

Dažkārt fitnesa klubi piedāvā palīdzēt, neko nesolot. Citi prasa lielu naudu par individuālajiem treniņiem, taču līdz ar to daudziem nākas pašiem meklēt labāko pieeju. Mūsu klubā nešaubīgi katrai dalībniecei pienākas profesionāli ieteikumi un pastāvīgs atbalsts, lai uzturētu sevi labā formā, justos lieliski un to nodrošina FitFitness programma.

*Garantēti rezultāti
Pirmajā konsultācijā mēs veiksim mērījumus, kuros iegūtie dati ļaus pielāgot FitFitness programmu tieši jūsu individuālajām vajadzībām. Apmeklējiet visas FitFitness konsultācijas 45 dienu laikā, apmeklējiet klubu ne retāk kā 3 reizes nedēļā, sekojiet sniegtajiem uztura padomiem un mēs garantējam pamanāmu rezultātu. Pretējā gadījumā atgriezīsim jūsu samaksāto naudu!